PilkaNaHali.pl przedłuża pilotaż sportów drużynowych z kartami MultiSport!

Drodzy Gracze PilkaNaHali.pl! Dziś u nas o nas. Mamy przyjemność ogłosić to, na co duża część z Was czekała – przedłużamy pilotaż z kartami MultiSport przynajmniej do końca marca! To oznacza, że dalej możecie grać i korzystać ze swoich kart MultiSport na Ciszewskiego, Zwycięzców, Skarżyńskiego, Ossowskiego, Spokojnej, Gwiaździstej, Umińskiego 11 oraz 12, Elbląskiej, Bartniczej i Zakrzewskiej, a kto wie… może niedługo gdzieś jeszcze.

Wspólne rozwijamy PilkaNaHali.pl

PilkaNaHali.pl to nasza wspólna sprawa. Nie byłoby nas bez Was! Dzięki, że jesteście z nami. Szczególne podziękowania, dla tych, na których też zawsze możemy liczyć, czyli naszych Koordynatorów. Jesteście niezastąpieni! To również dzięki nim, możecie dalej korzystać z kart MultiSport. To ich opinia była dla nas kluczowa przy podejmowaniu decyzji o przedłużeniu współpracy. Dzięki Koordynatorzy, że możemy na Was liczyć, że pomagacie we wspólnym rozwijaniu PilkaNaHali.pl

Koordynator, czyli “nasz człowiek” na zajęciach

Kim jest Koordynator? Koordynator to zaufany Gracz PilkaNaHali.pl, który jest dobrą duszą na naszych zajęciach. Koordynator zarządza na zajęciach takimi sprawami jak rozkładanie siatki, czy dzielenie na drużyny. Jest z nami w stałym kontakcie, więc wie, gdzie i ile schowanych jest naszych piłek bądź innego sprzętu na obiekcie. Do jego obowiązków należy także sprawdzenie listy obecności, a w tym dowodów tożsamości i kart MultiSport Graczom, którzy zapisali się w ten właśnie sposób.

Za to, jakimi wspaniałymi ludźmi są – Koordynatorzy otrzymują od nas dodatkowe bonusy, w postaci doładowań kont w PilkaNaHali.pl, czy voucherów. Ale bardzo ważne jest jednak, to, że… Koordynator to nie pracownik PNH, więc jeśli macie jakieś pytania/sugestie/rady/spostrzeżenia to najlepiej zgłosić się bezpośrednio do nas.

Gracz z kartą MultiSport na zajęciach

Przypominamy, że jeśli zapisaliście się na nasze zajęcia za pomocą karty MultiSport, to koniecznie musicie mieć ją ze sobą na zajęciach i wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość pokazać Koordynatorowi na zajęciach. To jest warunek konieczny, a Koordynator zawsze musi sprawdzić poprawność danych z karty z dokumentem tożsamości, nawet jeśli Was dobrze zna. Pamiętajcie o tym, bo my baaaardzo nie lubimy pobierać Wam kaucji za brak karty.

Jest nas coraz więcej

Bardzo cieszy nas, że społeczność PilkaNaHali.pl stale się powiększa – a aktualnym sezonie pobiliśmy wszelkie rekordy! Od początku września naliczyliśmy ok. 1000 rejestracji, ale to nie wszystko! Zdecydowana większość osób, która się zarejestrowała, już z nami zagrała – co oznacza, że udaje nam się zmniejszyć ten okres czasu między rejestracją „online”, a pierwszym spotkaniem “offline”. Liczba “odbić” kartami MultiSport też już od paru tygodni składa się z 4 cyfr, co nas bardzo cieszy i mobilizuje, abyśmy byli jak najbardziej dostępni dla każdego, kto chce uprawiać sporty drużynowe w Polsce.

Dzięki Wam za to, że pomagacie i jesteście otwarci na nasze koordynatorskie wyzwania!

Pozdrawiamy – Team PilkaNaHali.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *