Koordynator, czyli człowiek PilkaNaHali.pl na zajęciach

Ciekawi jesteśmy, czy wiecie kim tak naprawdę jest Koordynator PNH, czyli osoba, która reprezentuje nas – ekipę PilkaNaHali.pl. Dziś bliżej przyjrzymy się temu kim jest i jakie są jego zadania na naszych zajęciach. Najpierw jednak wróćmy do początków… Początków PilkaNaHali.pl rzecz jasna!

Trochę zamierzchła historia

Czy wiecie, że PilkaNaHali.pl jest już na rynku sportów drużynowych w Stolicy 7 lat?
Mniej więcej w czerwcu 2011 roku Kuba zarezerwował pierwsze sześć terminów w Szkole przy ul. Umińskiego 12 na sezon 2011/2012 i parę tygodni później założył „firmę” w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.

Przez te lata wiele się zmieniło, na przykład nasze logo, które kiedyś prezentowało się tak: 

Za zajęcia rozliczaliśmy się tylko gotówką, a zapisy przeprowadzane były na bardzo prostej stronie na WordPress’ie.

Ale wiele też pozostało bez zmian – WY. Są przecież wśród Was Gracze, którzy pamiętają początki PilkaNaHali.pl. To wspaniała sprawa wspólnie móc patrzeć jak rozwija i rozrasta się nasza firma.

Zaufany człowiek PilkaNaHali.pl

Cały czas staramy się, aby nasze zajęcia i obiekty, które proponujemy były zgodne z Waszymi oczekiwaniami. W samym tylko styczniu odbyło się łącznie ponad 170 treningów z zapisami przez naszą stronę. Nie bylibyśmy wstanie jednego dnia być na wszystkich – maszyny do teleportacji z Ursynowa na Targówek jeszcze nie znamy, dlatego często polegamy na Was!

Są wśród Was nasze zaufane osoby, które z własnej woli pomagają nam sprawdzając listę obecności czy karty MultiSport, przygotowują siatkę, organizują piłki i przynoszą znaczniki, kiedy nie mamy możliwości zostawiania ich na hali. To dzięki nim my możemy wszystko koordynować z biura, a Wy możecie cieszyć się z fajnej gry na tylu obiektach w Warszawie.

Koordynator to nie pracownik

Pamiętajmy jednak, że Koordynator to nie pracownik PilkaNaHali.pl, ale osoba, która jest nam bardzo bliska. Możecie ją oczywiście prosić o przekazanie nam uwag i sugestii dotyczących zajęć, czy wątpliwości którą macie, jednak najlepiej skontaktować się z nami osobiście. Jesteśmy dla Was dostępni na czacie, infolinii, Facebooku, pod mailem i w naszym biurze na stadionie PGE Narodowym. 🙂

Dodatkowe bonusy Koordynatora

Wszystkich zaufanych nam ludzi staramy się regularnie wyróżniać i dorzucamy im do konta w serwisie PilkaNaHali.pl dodatkowe środki bonusowe, które można wykorzystać na nasze zajęcia.

Dodatkowo, aby nasi Koordynatorzy z jeszcze większym uśmiechem nas reprezentowali, za koordynowanie zajęć z MultiSportem Koordynator zgarnia voucher do Decathlonu, który wymienić można na przykład na piłki, które świetnie będą nadawać się do gry podczas cotygodniowych spotkań.

 

Dzięki, że jesteście z nami i że dzięki Wam możemy się rozwijać. Do zobaczenia na zajęciach.

Pozdrawiamy,
Zespół PilkaNaHali.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *