Innowacyjny projekt PilkaNaHali.pl – Jeszcze bardziej ułatwiamy uprawianie sportów drużynowych w Warszawie!

PilkaNaHali.pl coraz mocniej wkroczyła w sportowy świat Warszawy i w marcu 2019 wyszła do świata z nowym projektem “Animator”, dzięki któremu możecie korzystać z karty MultiSport także na… swoich treningach! Z kart MultiSport można korzystać na prywatnie organizowanych zajęciach, dzięki wciąż rozwijającej się współpracy PilkaNaHali.pl i Benefit Systems. 

Kim jest Animator w PilkaNaHali.pl? 

Animator, w naszym słowniku, to osoba, która na własną rękę organizuje zajęcia. Sama wynajmuje i opłaca obiekt oraz koordynuje swoje wydarzenie. To właśnie dla tej osoby nasz portal jest ułatwieniem, dzięki któremu może sprawniej pozyskiwać nowych Graczy i dbać o frekwencję na swoich zajęciach. W jaki sposób? Wystarczy, że doda swoje wydarzenie na www.PilkaNaHali.pl i zgłosi nam chęć udziału w projekcie – załatwimy drobne formalności i od zaraz będziecie mogli czerpać ze swojej gry jeszcze więcej przyjemności. 

Zajęcia Animatora – czym są?

Zajęcia Animatora, to przede wszystkim zajęcia organizowane z pasji i z miłości do sportu. Organizatorami takich zajęć sportowych są osoby prywatne, które organizują zajęcia o charakterze niekomercyjnym (to znaczy, że Animator nie zarabia na tych zajęciach! A środki, jakie otrzymuje w całości pokrywają koszty związane z wynajęciem hali sportowej bądź boiska). 

Animator na swoich zajęciach musi przestrzegać ogólnie przyjętych zasad w naszym serwisie i stosować się do Regulaminu PilkaNaHali.pl

Dlaczego warto zostać Animatorem PNH?

To proste! Baza Graczy PilkaNaHali.pl to prawie 12 tysięcy użytkowników – dzięki takiej społeczności szybciej odnajdziesz brakujących kompanów do wspólnej gry i, co jest bardzo prawdopodobne, na wspólne wieczorne wyjścia po zajęciach. 😉  

Projekt “Animator” powstał także z myślą o użytkownikach kart MultiSport, to właśnie dzięki tej współpracy PNH z Benefit Systems możliwe jest honorowanie kart MultiSport na prywatnych zajęciach. Tak, jak już wspominaliśmy, dzięki utworzeniu swoich zajęć na naszym portalu przestaniesz troszczyć się o brak frekwencji, bo do Twoich zajęć będzie mogła zapisać się nasza pilkohalowa społeczność, a mamy setki transakcji tygodniowo! Nie masz już sił do ciągłego zbierania swoich znajomych dołączających do gry i na każdorazowe, monotonne i manulane kontaktowanie się z ekipą? Nasza platforma wychodzi Ci naprzeciw! System powiadomień mailowych i SMS, zapisy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. 

Masz już pełny skład? Wolicie grać we własnym gronie? Spokojnie.. Funkcja “grupy” jest dla Was rozwiązaniem. Ukryj swoje wydarzenie “w grupie”, dzięki czemu kolejność zapisu na nie będą mieć wybrane przez Ciebie – dodane do grupy osoby, a dla innych użytkowników portalu zajęcia będą widoczne np. na 48 h przed zajęciami.   

Mamy Cię? Dołączasz do nas? Chcesz zostać Animatorem?

Aby zostać Animatorem PilkaNaHali.pl musisz najpierw dodać zajęcia w naszym portalu. Zrobisz to tutaj: https://www.pilkanahali.pl/addevent/. Na podstawie informacji, jakie uzupełnisz w procesie dodawania zajęć będziemy mogli zweryfikować czy Twój obiekt lub boisko spełnia nasze pilkohalowe standardy. Potem… spodziewaj się naszego telefonu! Będziesz naszym człowiekiem, więc chcemy Cię lepiej poznać. Jeśli wszystko będzie w porządku wyślemy Ci niezbędne dokumenty, po ich wypełnieniu i odesłaniu do nas… Jesteś już naszym Animatorem! 

Masz jeszcze jakieś pytania? Bez obaw! Rozwiejemy (mamy nadzieję ;)) wszystkie Twoje wątpliwości. Dołącz do nas i razem z nami twórz ten projekt! Niech niedługo każdy ma na piechotę na najbliższą grę w siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę i inne, a w dodatku z możliwością skorzystania z karty MultiSport 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *